Skip to content

GAIA HT250 SMART Akıllı Oda Termostatı

GAIA HT250 SMART akıllı oda termostatı ile ev sıcaklığınızı her zaman ve her yerden kolayca kontrol edin. Akıllı oda termostatınız, enerji tasarrufu sağlarken konforunuzu maksimize eder.

4 farklı mod seçeneği, açık pencere algılama özelliği ve daha fazlası ile evinizin sıcaklık kontrolünü kişiselleştirin. Daha akıllı bir yaşam tarzına adım atın ve enerji maliyetlerinizi düşürün.

ht250 smart akıllı oda termostatı - yan görsel

App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz G-Life SMART mobil uygulaması Tuya işbirliğinde geliştirilmiştir.

Google Assistant ve Amazon Alexa uyumu ile akıllı oda termostatınızın özelliklerini dilediğiniz gibi yönetebilir, evinizin sıcaklık kontrolünü sesinizle veya akıllı cihazlarınızla yönlendirmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Amazon Alexa veya Google Assistant destekli akıllı hoparlörleriniz aracılığıyla sadece sesinizi kullanarak akıllı oda termostatınızı kontrol edebilirsiniz. Örneğin, “Hey Alexa, odayı daha sıcak yap” dediğinizde akıllı oda termostatı otomatik olarak sıcaklığı artırır.

tuya
google assistant
amazon alexa
HT250 SMART Akıllı Oda Termostatı Beyaz HT250 SMART Akıllı Oda Termostatı Siyah

Akıllı Oda Termostatı

smart phone

4 Farklı Mod Seçeneği

Akıllı oda termostatınızın 4 farklı modu ile durumunuza en uygun modu seçebilir ve evinizin sıcaklığını yönetebilirsiniz.

smart phone
Konfor Modu
Ekonomi Modu
Tatil Modu
Program Modu

*Manuel kullanım oda termostatı ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir.

Açık Pencere Algılama Özelliği

Akıllı Oda Termostatınız, iç mekan hava sıcaklığındaki ani düşüşleri ölçer ve bu düşüşleri “açık pencere” olarak tanır. Böylece pencereniz açıkken ısıtma veya soğutma ünitesini otomatik olarak durdurur.

Açık pencere algılama özelliği, ısıtma veya soğutma ünitesi çalışırken açık pencere olduğunda oluşabilecek israfı önler ve enerji tasarrufu için önemli bir katkı sağlar.

general-akilli-termostat-acik-pencere
general-akilli-termostat-isitma-sogutma

Isıtma/Soğutma Modlarında Kolay Geçiş

Evinizin sıcaklığını mevsimlere göre ayarlamanız gerekebilir. Kışın ısınmanın keyfini çıkarırken, yazın serinlemek isteyebilirsiniz. Akıllı oda termostatı, her mevsim için en iyi konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır.

Akıllı oda termostatınız ile ısıtma ve soğutma modları arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilirsiniz.

Tek bir uygulama ile tüm 
GENERAL Life 
ürünlerinizi kontrol edin

Mobil Uygulama İle Kontrol

Akıllı Oda Termostatınızı, herhangi bir prize bağlamadan, pille kullanım ile akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla nerede olursanız olun kontrol edebilirsiniz.

Mobil uygulama, evde değilken sıcaklık ayarlarınızı özelleştirmenize ve evinizi istediğiniz sıcaklıkta bulmanızı sağlar. Örneğin, eve dönerken sıcaklığı artırabilir veya tatildeyken enerji tasarrufu yapmak için sıcaklığı düşürebilirsiniz.

 

*Akıllı oda termostatınızı mobil uygulama ile kontrol etmek için kablosuz Wi-Fi ağına bağlanmalısınız.

GLİFE SMART OTURUM AÇ - KAYDOL

app store 1 google play

PROGRAM MODU İLE GÜNLÜK VEYA HAFTALIK DÜZENLEMELER İLE TERCİHİNİZE GÖRE SICAKLIK DEĞERLERİNİ BELİRLEYİN

G-Life SMART HAFTALIK PROGRAMLAMA

Günlük ve Haftalık Programlama

Oda termostatınızı mobil uygulama üzerinden günlük ve haftalık programlayabilirsiniz. Örneğin, sabahları sıcaklığı otomatik olarak artırabilir ve geceleyin düşürebilirsiniz. Bu, enerji tasarrufu sağlamak ve konforunuzu artırmak için harika bir yol sunar.

Hafta sonları için farklı sıcaklık ayarları oluşturarak, yaşam tarzınıza ve tercihlerinize uygun konforu sağlayın.

hp

*Mobil uygulama üzerinden günlük 3 program yapılabilir. Oda termostatı üzerinden sıcaklık değişimi yapıldığında mobil uygulama devre dışı kalır ve manuel kullanım olarak görülür.

Histerezis Ayarı

Oda termostatı histerezis ayarı, oda termostatının ne sıklıkla veya kaç derece farkla istenilen sıcaklık değerine ulaşmaya çalışacağını belirler. Histerezis ayarları için çalışma hassasiyet ayarları diyebiliriz. Oda Termostatlarının fabrika çalışma hassasiyeti 0.5oC’dir. Bu ayar, oda termostatında ayarlanan sıcaklık ile odadaki mevcut sıcaklık arasındaki farkı belirler. Çalışma hassasiyeti histerezis pozitif ve histerezis negatif ayarları ile değiştirilebilir.

*Çalışma hassasiyeti 0.5oC iken, istenilen sıcaklığı 23.0oC’ye ayarladığınızda oda sıcaklığı 23.5oC’ye yükseldiğinde ısıtma üniteniz durur, 22.5oC’ye düştüğünde ısıtma üniteniz çalışır.

Oda Termostatı Üzerinden Sıcaklık Değişimi

Akıllı oda termostatımız, hem mobil uygulama hem de oda termostatı üzerinden sıcaklık değişikliklerini kolayca yapmanıza olanak tanır. Ev konforunuzu artırın ve enerji verimliliğinizi optimize edin.

Kablosuz Oda Termostatı Olarak Kullanabilme

Hem kablosuz hem de akıllı oda termostatı olarak kullanabilme özelliği ile size daha fazla kontrol ve esneklik sunuyoruz.

Pil Göstergesi

Pil göstergesi, oda termostatınızın pil tüketimi hakkında sizleri bilgilendirir. Pil değiştirmek oldukça kolaydır. Ekranda zayıf pil uyarısı çıktığında, sadece yeni pilleri takmanız yeterlidir.

GAIA HT250 SMART Akıllı Oda Termostatı Teknik Özellikleri

ht250smart teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
85mm / 125mm / 24mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA HASSASİYETİ
(-2.0°C) - (+2.0°C)

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (40°C)

PİL ÖMRÜ
1 Yıl (2 x AAA)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
ÇALIŞMA GERİLİMİ
230V (AC)

BOYUTLAR ( Y / G / D )
90mm / 90mm / 25mm

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
7A (240VAC - Rezistif Yük) 10A (120VAC - Rezistif Yük)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)

Modem Teknik Özellikleri

modem2
Dokümanlar
Kurulum ve Kullanım
Mobil Uygulama