Skip to content

Biz Kimiz

ISIPARK A.Ş. enerji verimliliğini göz önüne alarak çevre dostu ürünlerle ısıtma & soğutma sektöründe ihtiyaçlara yönelik kendi markası olan GENERAL Life ve OEM üretimler yapmaktadır. Ürün portföyünde seri üretimi devam eden ürünler arasında; oda termostatları, akıllı oda termostatları, yerden ısıtma oda termostatları ve fan coil termostatatları yer almaktadır. Enerji tasarrufu ve konfor sağlamak için en son teknolojiyi kullanarak yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir.

ISIPARK A.Ş. teknolojiyi benimseyerek ürettiği ürünleri GENERAL Life markası ile müşterilerine sunmakta ve hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok noktada ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır.

ISIPARK A.Ş. global ölçekte faaliyet gösteren üretici firmalar için tasarım, mühendislik ve kalite kontol süreçlerini tamamlayarak OEM üretim desteği ile tedarikçi konumundadır.

Yerden Isıtma Sistemleri İçin Tasarlanmış FH Serimizi Keşfedin 

Akıllı Çözümler

Dünyanın neresinde olursanız olun yaşam alanınızın sıcaklığını mobil uygulama sayesinde kontrol edebilir, pratik olarak günlük ve haftalık programlar oluşturarak ısıtma ünitenizin gereksiz yere çalışmasını önleyebilirsiniz.

TPI Yapay Zeka Teknolojisi

Isıtma sisteminizden mümkün olan en iyi enerji verimliliğini almanızı sağlamak için tasarlanmış TPI teknolojisi, kombinizin ne kadar süre boyunca çalışması gerektiğinin hesaplamasını yaparak minimum enerji sarfiyatı sağlar.

Yerden Isıtma Sistemleri için Oda Termostatı

Yerden ısıtma oda termostatları, zemindeki sensör aracılığıyla veya oda sıcaklığını ölçerek, sistemi belirli bir sıcaklıkta tutmak için ısıtma ünitesini yönetir. Bu sayede farklı odaların sıcaklığı kontrol edilir.

İnovatif TasarımlarGelişen teknolojiyi takip eden ürünler

Tasarruflu Çözümlerİhtiyaçlara yönelik iklimlendirme çözümleri

Çevre Dostu ÜrünlerEnerji tüketiminin konforlu kontrolü