Skip to content

FC220 Fan Coil Termostatı

FC220 fan coil termostatı, iki borulu sistemler için tasarlanmıştır. İstediğiniz sıcaklık aralığını belirlemenize ve bu sıcaklığın korunmasını sağlamanıza olanak tanır. Yaz-kış geçişini sağlamak için manuel ısıtma soğutma seçeneği ile istediğiniz konfor seviyesini elde etme ve enerji verimliliğini artırma konusunda önemli bir kontrol sağlar.

FC220 fan coil termostatı, geniş dijital ekranı sayesinde kolayca ayar yapmanızı ve mevcut sıcaklık bilgisini görmenizi sağlar.

Fan coil termostatları, ısıtma ve soğutma sistemleri ile kullanılan bir cihazlardır. Fan coil termostatı, bir fan coil ünitesi ile ilişkilidir. Fan coil üniteleri genellikle bina içindeki odalara hava sirkülasyonu sağlayan cihazlardır. Fan coil termostatları genellikle hastaneler, otel odaları, ofis binaları gibi ticari veya konut binalardaki iklimlendirme sistemlerinde kullanılır. Fan coil termostatları, oda sıcaklığını ölçer ve kullanıcının belirlediği hedef sıcaklığa ulaşmak için fan coil ünitesini kontrol ederek iç mekan sıcaklığını düzenler. Fan hızı 3 kademeli olarak ayarlanabilir.

İki Borulu Sistemler İçin

3 Kademe Fan Hızı Ayarı

Isıtma/Soğutma Seçeneği

220V Bağlantı

Kablolu Bağlantı

Sıva Üstü Montaj

Aydınlatmalı Ekran

Dokunmatik Buton

FC220 Fan Coil Termostatı Teknik Özellikleri

fc220 teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
90mm / 145mm / 27mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
110-220V AC 50/60 Hz

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
5A (277VAC – Rezistif Yük) 3A (30VDC – Rezistif Yük)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA HASSASİYETİ
(0.1°C) - (1.0°C)

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (35°C)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)