Skip to content

SENNA HT300S SMART Termostato Ambiente Inteligente

Gestiona fácilmente la temperatura de tu hogar en cualquier momento y lugar con el termostato de ambiente inteligente SENNA HT300S SMART. Tu termostato ambiente inteligente maximiza tu confort a la vez que ahorra energía.

Con 4 opciones de modo diferentes, detección de ventana abierta y mucho más, personaliza el control de la temperatura de tu hogar. Adopte un estilo de vida más inteligente y reduzca sus costes energéticos.

senna 300s smart akıllı oda termostatı - yan görsel

La aplicación móvil G-Life SMART, que puedes descargar gratuitamente en las tiendas App Store y Google Play, se ha desarrollado en colaboración con Tuya.

Puedes gestionar las funciones de tu termostato ambiente inteligente como desees gracias a la compatibilidad con Google Assistant y Amazon Alexa, y disfrutar controlando la temperatura de tu hogar con tu voz o dispositivos inteligentes. Puedes controlar tu termostato ambiente inteligente utilizando solo tu voz a través de tus altavoces inteligentes compatibles con Amazon Alexa o Google Assistant. Por ejemplo, el termostato ambiente inteligente aumentará automáticamente la temperatura cuando digas «Hey Alexa, pon la habitación más cálida».

tuya
google assistant
amazon alexa
senna 300s smart akıllı oda termostatı - oda görsel beyaz senna 300s smart akıllı oda termostatı - oda görsel siyah

Akıllı Oda Termostatı

Günlük ve Haftalık Programlama

Isıtma&Soğutma Seçeneği

Histerezis Ayarı

smart phone

4 Farklı Mod Seçeneği

Akıllı oda termostatınızın 4 farklı modu ile durumunuza en uygun modu seçebilir ve evinizin sıcaklığını yönetebilirsiniz.

smart phone
Konfor Modu
Ekonomi Modu
Tatil Modu
Program Modu

*Manuel kullanım oda termostatı ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir.

Función de detección de ventana abierta

Tu termostato ambiente inteligente mide las caídas repentinas de la temperatura del aire interior y reconoce estas caídas como «ventana abierta». Así, detiene automáticamente la unidad de calefacción o refrigeración cuando la ventana está abierta. La función de detección de ventana abierta evita el derroche que puede producirse cuando hay una ventana abierta mientras la unidad de calefacción o refrigeración está funcionando y contribuye de forma importante al ahorro de energía.

general-akilli-termostat-acik-pencere
general-akilli-termostat-isitma-sogutma

Fácil cambio entre los modos de calefacción/refrigeración

Puede que necesites ajustar la temperatura de tu casa según las estaciones. Puede que quieras disfrutar de calor en invierno y frescor en verano. El termostato ambiente inteligente está diseñado para ofrecerte el mejor confort en cada estación.

Puedes cambiar rápidamente y fácilmente entre los modos de calefacción y refrigeración con tu termostato ambiente inteligente.

Tek bir uygulama ile tüm 
GENERAL Life 
ürünlerinizi kontrol edin

Mobil Uygulama İle Kontrol

Akıllı Oda Termostatınızı, herhangi bir prize bağlamadan, pille kullanım ile akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla nerede olursanız olun kontrol edebilirsiniz.

Mobil uygulama, evde değilken sıcaklık ayarlarınızı özelleştirmenize ve evinizi istediğiniz sıcaklıkta bulmanızı sağlar. Örneğin, eve dönerken sıcaklığı artırabilir veya tatildeyken enerji tasarrufu yapmak için sıcaklığı düşürebilirsiniz.

 

*Akıllı oda termostatınızı mobil uygulama ile kontrol etmek için kablosuz Wi-Fi ağına bağlanmalısınız.

uygulama

app store 1 google play

PROGRAM MODU İLE GÜNLÜK VEYA HAFTALIK DÜZENLEMELER İLE TERCİHİNİZE GÖRE SICAKLIK DEĞERLERİNİ BELİRLEYİN

G-Life SMART HAFTALIK PROGRAMLAMA

Günlük ve Haftalık Programlama

Hem mobil uygulama hem de oda termostatı üzerinden günlük ve haftalık programlar oluşturabilirsiniz. Örneğin, sabahları sıcaklığı otomatik olarak artırabilir ve geceleyin düşürebilirsiniz. Bu, enerji tasarrufu sağlamak ve konforunuzu artırmak için harika bir yol sunar.

Hafta sonları için farklı sıcaklık ayarları oluşturarak, yaşam tarzınıza ve tercihlerinize uygun konforu sağlayın.

hp

*Oda termostatı üzerinden günlük 7 program, mobil uygulama üzerinden 3 program yapılabilir. Oda termostatı üzerinden haftalık program aktif edildiğinde mobil uygulama devre dışı kalır ve manuel kullanım olarak görülür.

Histerezis Ayarı

Oda termostatı histerezis ayarı, oda termostatının ne sıklıkla veya kaç derece farkla istenilen sıcaklık değerine ulaşmaya çalışacağını belirler. Histerezis ayarları için çalışma hassasiyet ayarları diyebiliriz. Oda Termostatlarının fabrika çalışma hassasiyeti 0.5oC’dir. Bu ayar, oda termostatında ayarlanan sıcaklık ile odadaki mevcut sıcaklık arasındaki farkı belirler. Çalışma hassasiyeti histerezis pozitif ve histerezis negatif ayarları ile değiştirilebilir.

*Çalışma hassasiyeti 0.5oC iken, istenilen sıcaklığı 23.0oC’ye ayarladığınızda oda sıcaklığı 23.5oC’ye yükseldiğinde ısıtma üniteniz durur, 22.5oC’ye düştüğünde ısıtma üniteniz çalışır.

Oda Termostatı Üzerinden Sıcaklık Değişimi

Akıllı oda termostatımız, hem mobil uygulama hem de oda termostatı üzerinden sıcaklık değişikliklerini kolayca yapmanıza olanak tanır. Ev konforunuzu artırın ve enerji verimliliğinizi optimize edin.

Kablosuz Oda Termostatı Olarak Kullanabilme

Hem kablosuz hem de akıllı oda termostatı olarak kullanabilme özelliği ile size daha fazla kontrol ve esneklik sunuyoruz.

Pil Göstergesi

Pil göstergesi, oda termostatınızın pil tüketimi hakkında sizleri bilgilendirir. Pil değiştirmek oldukça kolaydır. Ekranda zayıf pil uyarısı çıktığında, sadece yeni pilleri takmanız yeterlidir.

Datos técnicos del termostato de ambiente SENNA HT300S SMART

senna300ssmart teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
85mm / 125mm / 20mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA HASSASİYETİ
(-2.0°C) - (+2.0°C)

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (40°C)

PİL ÖMRÜ
1 Yıl (2 x AAA)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
Corriente de funcionamiento
230V (AC)

Dimensiones
90mm / 90mm / 25mm

Relé NO Corriente de conmutación
7A (240VAC - Carga resistiva) 10A (120VAC - Carga resistiva)

Temperatura de funcionamiento
(-10°C) – (+50°C)

Temperatura de almacenamiento
(-20°C) – (+60°C)

Datos Técnicos Del Receptor

modem2
Documentos
Manual del usuario
Instalación y uso
Aplicación móvil