Skip to content

HT500S SMART Akıllı Oda Termostatı

HT500S SMART akıllı oda termostatı ile ev sıcaklığınızı her zaman ve her yerden kolayca kontrol edin. Akıllı oda termostatınız, enerji tasarrufu sağlarken konforunuzu maksimize eder.

5 farklı mod seçeneği, dış hava sıcaklığını oda termostatı üzerinden görme, raporlama özelliği ve daha fazlası ile evinizin sıcaklık kontrolünü kişiselleştirin. Daha akıllı bir yaşam tarzına adım atın ve enerji maliyetlerinizi düşürün.

HT500S SMART

App Store ve Google Play mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz G-Life mobil uygulaması ile HT500S SMART oda termostatınızı kontrol edebilirsiniz.

HT500S SMART, prizden enerji aldığında mobil uygulama ile kontrol edilebilir ve akıllı oda termostatı olarak çalışır. Pilden enerji aldığında ise sadece oda termostatı üzerinden kontrol sağlayabilirsiniz.

Konum modu ile evinize yaklaştığınızda evinizin sıcaklığını yükseltebilir, evinizden uzaklaştığınızda ise sıcaklığı düşürebilirsiniz.

ht500s-room ht500sb-room

Akıllı Oda Termostatı

Günlük ve Haftalık Programlama

Raporlama

Dış Hava Sıcaklık Göstergesi

ht500s smart phone

5 Farklı Mod Seçeneği

Akıllı oda termostatınızın 5 farklı modu ile durumunuza en uygun modu seçebilir ve evinizin sıcaklığını yönetebilirsiniz.

ht500s smart phone
Ev Modu
Dışarı Modu
Uyku Modu
Program Modu
Konum Modu

*Manuel kullanım oda termostatı ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir.

HT500S SMART akıllı oda termostatınızı 
G-Life 
uygulaması ile kontrol edin

Mobil Uygulama İle Kontrol

Akıllı Oda Termostatınızı G-Life uygulaması ile nerede olursanız olun kontrol edebilirsiniz.

Mobil uygulama, evde değilken sıcaklık ayarlarınızı özelleştirmenize ve evinizi istediğiniz sıcaklıkta bulmanızı sağlar.

Ev, uyku, dışarı modları arasından modunuza en uygun olanı seçebilir veya konum modu sayesinde evinizden uzaklaştığınızda sıcaklığın düşmesini, evinize yaklaştığınızda sıcaklığın artmasını sağlayabilirsiniz.

*Akıllı oda termostatınızı mobil uygulama ile kontrol etmek için kablosuz Wi-Fi ağına bağlanmalısınız.

HT500S SMART GİRİŞ YAP - KAYIT OL

app store 1 google play

PROGRAM MODU İLE GÜNLÜK VEYA HAFTALIK DÜZENLEMELER İLE TERCİHİNİZE GÖRE SICAKLIK DEĞERLERİNİ BELİRLEYİN

HT500S SMART MOBİL UYGULAMA PROGRAMALAMA

Günlük ve Haftalık Programlama

Mobil uygulama üzerinden günlük ve haftalık programlar oluşturabilirsiniz. Her gün her yarım saat için ayrı sıcaklık değeri ekleyebilirsiniz. Örneğin, sabahları sıcaklığı otomatik olarak artırabilir ve geceleyin düşürebilirsiniz. Bu, enerji tasarrufu sağlamak ve konforunuzu artırmak için harika bir yol sunar.

Hafta sonları için farklı sıcaklık ayarları oluşturarak, yaşam tarzınıza ve tercihlerinize uygun konforu sağlayın.

hp

Konum Modu

Akıllı Oda Termostatınızı Konum Modu’nda kullanmanız durumunda evinizin sıcaklığını konumunuza göre kontrol edebilirsiniz.

Örneğin; evinize 5 km kala evinizin sıcaklığını yükseltebilir, evinizden 5 km uzaklaştığınızda evinizin sıcaklığını otomatik olarak düşürebilirsiniz. Bu ayar 5 ile 50 km arasında ayarlanabilmekte, sıcaklık ayarı ise minimum 5°C, maksimum 30°C arasında ayarlanabilmektedir. 

Konum modu ile maksimum konfor ve tasarruf sağlayabilirsiniz. Evinizin sıcaklığını sizin için Konum Modu kontrol edecektir.

HT500S SMART KONUM MODU AYARLARI

Raporlama

G-Life uygulamasından seçilen tarih aralığına göre ısıtma ünitenizin çalışma saatini ve evinizin sıcaklığını grafik olarak görebilir, geçmişe dönük rapor alabilirsiniz.

Dış Hava Sıcaklık Göstergesi

Hem G-Life uygulamasından hem de oda termostatınızın üzerinden anlık ve tahmini dış hava sıcaklık bilgisini edinebilirsiniz.

HT500S SMART GEÇMİŞ RAPORLAR
HT500S SMART DIŞ HAVA GÖSTERGESİ

Oda Termostatı Üzerinden Sıcaklık Değişimi

Akıllı oda termostatımız, hem mobil uygulama hem de oda termostatı üzerinden sıcaklık değişikliklerini kolayca yapmanıza olanak tanır. Ev konforunuzu artırın ve enerji verimliliğinizi optimize edin.

HT500S SMART Çalışma Prensibi

HT500S SMART akıllı oda termostatı ısıtma üniteleri birlikte kullanılır. ±0.5°C çalışma hassasiyetine sahiptir. İstenilen sıcaklığı 23.0°C’ye ayarladığınızda, oda sıcaklığı 23.5°C’ye ulaştığında ısıtma ünitesi duracak, oda sıcaklığı 22.5°C’ye düştüğünde ısıtma ünitesi çalışacaktır.

Dokunmatik Tuşlar ve Tuş Kilidi Özelliği

Dokunmatik tuşların istem dışı temaslardan etkilenmemesi için tuş kilidi fonksiyonu bulunmaktadır. Tuş kilidini kaldırmak için “Mod” tuşuna 2 saniye basılı tutunuz. Oda Termostatınızda 10 saniye boyunca bir işlem yapılmaz ise, tuş kilidi tekrar aktif olacaktır.

HT500S SMART Akıllı Oda Termostatı Teknik Özellikleri

ht500ssmart teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
131mm / 74mm / 25.5mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ (Adaptörlü)
5V (DC)

ÇALIŞMA GERİLİMİ (Pilli)
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

MAKSİMUM YÜK AKIMI (Adaptörlü)
500 mA

MAKSİMUM YÜK AKIMI (Pilli)
80 mA

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA HASSASİYETİ
0.5°C

Wİ-Fİ BAĞLANTI FREKANSI
Wi-Fi 802.11 b/g/n @ 2.4GHz

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
ÇALIŞMA GERİLİMİ
220V (AC)

BOYUTLAR ( Y / G / D )
85mm / 90mm / 28.5mm

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
7A (240VAC - Rezistif Yük) 10A (120VAC - Rezistif Yük)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)

Modem Teknik Özellikleri

ht500 modem