Skip to content

ILLONA HT100S RF Kablosuz Oda Termostatı

ILLONA HT100S RF Kablosuz Oda Termostatı, kullanım kolaylığı, hassas sıcaklık ölçümü ve son kullanıcılar için uygun fiyatlı olması ile öne çıkmaktadır.  Pille kullanımı sayesinde oda termostatınızı yaşam alanınızda kullanım kılavuzunda önerilen şekilde dilediğiniz konuma yerleştirebilirsiniz.  Konforu ve kullanım kolaylığını bir araya getirerek ev ortamlarında ideal sıcaklık yönetimini mümkün kılar.

HT100S 1

Oda termostatınız TPI teknolojisi sayesinde evinizin sıcaklık haritasını çıkararak ayarladığınız oda sıcaklığına ne kadar zamanda ulaşılacağını ve bu sıcaklığın minimum enerji sarfiyatı ile nasıl korunacağını öğrenir. Yapay zeka algoritması ısıtma & soğutma ünitenizin sürekli olarak çalışmasını engellerken evinizin istenilen sıcaklıkta sabit kalmasını sağlar. Bu durum enerji maliyetlerinizde maksimum tasarruf ve konfor sağlar.

ht100room ht100broom

TPI Algoritması

TPI Algoritması

TPI teknolojisini kullanan Oda Termostatları, evinizin sıcaklığının ne zaman ayarlanan sıcaklığın üstüne çıkacağını veya altına ineceğini öngörür ve ısıtma ünitesini buna göre açıp kapatır. Bu durum evinizin yukarı ve aşağı yönlü minimum sapmalar ile ayarladığınız sıcaklıkta kalmasını sağlar.

Isıtma ünitenizin ne kadar süre boyunca çalışması gerektiğini hesaplayarak minimum enerji sarfiyatı sağlar.

tpi

Kablosuz Oda Termostatı

Kablosuz oda termostatınızı, evinizin dilediğiniz noktasına yerleştirebilirsiniz. Ev içerisinde herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duymadan daha fazla kontrol, daha fazla estetik ve esneklik sunuyoruz.

Kolay Kullanım

İstediğiniz sıcaklığı buton ile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Eviniz ayarlanan sıcaklığa ulaştığında oda termostatınız ısıtma ünitesini kapatır ve oda sıcaklığını belirli bir aralıkta tutmaya yardımcı olur.

Hassas Sıcaklık Ölçüm

Hassas sıcaklık ölçüm özelliği ile evinizin sıcaklığını hassasiyetle kontrol edebilirsiniz. 0.1°C’lik sıcaklık ölçüm hassasiyeti küçük sıcaklık değişimlerini algılayarak konforunuza katkı sağlar.

ILLONA HT100S RF Kablosuz Oda Termostatı Teknik Özellikleri

ht100s teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
85mm / 125mm / 24mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (30°C)

PİL ÖMRÜ
1 Yıl (2 x AAA)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
ÇALIŞMA GERİLİMİ
230V (AC)

BOYUTLAR ( Y / G / D )
90mm / 90mm / 25mm

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
7A (240VAC - Rezistif Yük) 10A (120VAC - Rezistif Yük)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)

Modem Teknik Özellikleri

modem2