Skip to content

ILLONA HT10S Kablolu Oda Termostatı

ILLONA HT10S Kablolu Oda Termostatı, kullanım kolaylığı, hassas sıcaklık ölçümü ve son kullanıcılar için uygun fiyatlı olması ile öne çıkmaktadır.

Isıtma ünitesi ile kablolu bağlantı sağlayan ILLONA HT10S, buton üzerinden ayarlayacağınız sıcaklık ile konforu ve kullanım kolaylığını bir araya getirerek ev ortamlarında ideal sıcaklık yönetimini mümkün kılar.

Oda termostatınız TPI teknolojisi sayesinde evinizin sıcaklık haritasını çıkararak ayarladığınız oda sıcaklığına ne kadar zamanda ulaşılacağını ve bu sıcaklığın minimum enerji sarfiyatı ile nasıl korunacağını öğrenir. Yapay zeka algoritması ısıtma & soğutma ünitenizin sürekli olarak çalışmasını engellerken evinizin istenilen sıcaklıkta sabit kalmasını sağlar. Bu durum enerji maliyetlerinizde maksimum tasarruf ve konfor sağlar.

ht10-2s-room ht10-2sb-room

TPI Algoritması

On/Off Kontrol

TPI Algoritması

TPI teknolojisini kullanan Oda Termostatları, evinizin sıcaklığının ne zaman ayarlanan sıcaklığın üstüne çıkacağını veya altına ineceğini öngörür ve ısıtma ünitesini buna göre açıp kapatır. Bu durum evinizin yukarı ve aşağı yönlü minimum sapmalar ile ayarladığınız sıcaklıkta kalmasını sağlar.

Isıtma ünitenizin ne kadar süre boyunca çalışması gerektiğini hesaplayarak minimum enerji sarfiyatı sağlar.

tpi

Kablolu Oda Termostatı

Kablolu oda termostatı, bağlı olduğu ısıtma ünitesi ile bir kablo aracılığıyla iletişim kurar. Genellikle duvara monte edilir. Hava sirkülasyonun çok olmadığı, merkezi bir konuma yerleştirmenizi öneririz.

Kolay Kullanım

İstediğiniz sıcaklığı buton ile kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Eviniz ayarlanan sıcaklığa ulaştığında oda termostatınız ısıtma ünitesini kapatır ve oda sıcaklığını belirli bir aralıkta tutmaya yardımcı olur.

Hassas Sıcaklık Ölçümü

Hassas sıcaklık ölçüm özelliği ile evinizin sıcaklığını hassasiyetle kontrol edebilirsiniz. 0.1°C’lik sıcaklık ölçüm hassasiyeti küçük sıcaklık değişimlerini algılayarak konforunuza katkı sağlar.

ILLONA HT10S Kablolu Oda Termostatı Teknik Özellikleri

ht12s teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
85.7mm / 85.7mm / 33.5mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
2A/30VDC (Rezistif Yük) 0.5A/125VAC (Rezistif Yük)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (30°C)

PİL ÖMRÜ
1 Yıl (2 x AAA)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
Dokümanlar
Kurulum ve Kullanım