Skip to content

SENNA HT270S Kablolu Oda Termostatı

SENNA HT270S TPI algoritmasına sahip mod seçenekli, kablolu oda termostatı ile ev sıcaklığınızı hazır modlar ile kontrol edebilirsiniz. Dilerseniz manuel olarak kullanabileceğiniz SENNA HT270S Kablolu Oda Termostatı, enerji tasarrufu sağlarken konforunuzu maksimize eder.

Oda termostatınızla geceleri ekonomi modunu ve sabahları ise oda sıcaklığını yükseltmesi için konfor modunu seçerek enerji maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

Oda termostatınız TPI teknolojisi sayesinde evinizin sıcaklık haritasını çıkararak ayarladığınız oda sıcaklığına ne kadar zamanda ulaşılacağını ve bu sıcaklığın minimum enerji sarfiyatı ile nasıl korunacağını öğrenir. Yapay zeka algoritması ısıtma & soğutma ünitenizin sürekli olarak çalışmasını engellerken evinizin istenilen sıcaklıkta sabit kalmasını sağlar. Bu durum enerji maliyetlerinizde maksimum tasarruf ve konfor sağlar.

senna270s-room senna270sb-room

On/Off Kontrol

mode 1

Mod Seçeneği

Oda termostatınızın modları ile durumunuza en uygun modu seçebilir ve evinizin sıcaklığını yönetebilirsiniz.

Mod ayarlarınızı değiştirmeden oda termostatınızı manuel modda kullanabilirsiniz.

mode 1
Konfor Modu
Ekonomi Modu

TPI Algoritması

TPI teknolojisini kullanan Oda Termostatları, evinizin sıcaklığının ne zaman ayarlanan sıcaklığın üstüne çıkacağını veya altına ineceğini öngörür ve ısıtma/soğutma ünitesini buna göre açıp kapatır. Bu durum evinizin yukarı ve aşağı yönlü minimum sapmalar ile ayarladığınız sıcaklıkta kalmasını sağlar.

Isıtma/soğutma ünitenizin ne kadar süre boyunca çalışması gerektiğini hesaplayarak minimum enerji sarfiyatı sağlar.

tpi

Isıtma/Soğutma Modlarında Kolay Geçiş

Evinizin sıcaklığını mevsimlere göre ayarlamanız gerekebilir. Kışın ısınmanın keyfini çıkarırken, yazın serinlemek isteyebilirsiniz. Oda termostatınız her mevsim için en iyi konforu elde etmeniz için tasarlanmıştır.

Tek bir tuşa basarak, oda termostatınız ile ısıtma ve soğutma modları arasında hızlı ve kolay geçiş yapabilirsiniz.

hc2

Oda Termostatı Manuel Kullanım

Mod seçeneğine sahip oda termostatınızda anlık sıcaklık değişimi için derece ayarlama tuşları ile manuel kullanım sağlayabilirsiniz. Manuel kullanımda mod ayarlarınız değişmeyecektir.

Kablolu Oda Termostatı

Kablolu oda termostatı, bağlı olduğu ısıtma/soğutma ünitesi ile bir kablo aracılığıyla iletişim kurar. Genellikle duvara monte edilir. Hava sirkülasyonun çok olmadığı, merkezi bir konuma yerleştirmenizi öneririz.

Pil Göstergesi

Pil göstergesi, oda termostatınızın pil tüketimi hakkında sizleri bilgilendirir. Pil değiştirmek oldukça kolaydır. Ekranda zayıf pil uyarısı çıktığında, sadece yeni pilleri takmanız yeterlidir.

SENNA HT270S Kablolu Oda Termostatı Teknik Özellikleri

senna270s kablo teknik
BOYUTLAR ( Y / G / D )
85mm / 125mm / 20mm

ÇALIŞMA GERİLİMİ
3V DC (2 x AAA Alkalin Pil)

RÖLE NO ANAHTARLAMA AKIMI
2A/30VDC (Rezistif Yük) 0.5A/125VAC (Rezistif Yük)

SICAKLIK ÖLÇÜM HASSASİYETİ
0.1°C

ÇALIŞMA ARALIĞI
(5°C) – (30°C)

PİL ÖMRÜ
1 Yıl (2 x AAA)

İŞLETME SICAKLIĞI
(-10°C) – (+50°C)

DEPOLAMA SICAKLIĞI
(-20°C) – (+60°C)
Dokümanlar
Kurulum ve Kullanım